KYTARA – HARMONIKA – KLÁVESY - FLÉTNA HUDEBNÍ LITERATURA, PŘÍRUČKY, UČEBNICE

NOTY, AKORDY, ZPĚVNÍKY

 

>>>  ABC MUSIC  <<<

S námi je každý hudebníkem!

 

 

 

ZPĚT DOMŮ

 

Jaký nástroj?

 

Příručky

 

Software

 

Nahrávky

 

Bazar

 

Pošta

 

 

 

SEZNAM PŘÍRUČEK NA TÉTO STRANĚ:

 

        1.  NA KYTARU ZA PÁR DNÍ

        2.  HARMONIKA (FOUKACÍ) BEZ NOT

        3.  HARMONIKA (AKORDEON) NA POSEZENÍ

        4.  JEDNODUCHÉ DOPROVODY NA KLÁVESY

        5.  ZÁKLADY HUDEBNÍ TEORIE PRO ZAČÁTEČNÍKY

        6.  ZÁKLADY IMPROVIZACE PRO ZAČÁTEČNÍKY

        7.  ZAČÍNÁME S BASOVOU KYTAROU

        8.  HRAJEME NA BICÍ

        9.  CHCETE HRÁT BLUES?

        10. ZÁKLADY JAZZOVÉ HUDBY

        11. NAHRÁVÁME A MIXUJEME V DOMÁCÍM STUDIU

        12. SKLÁDÁME VLASTNÍ PÍSNIČKU

        13. HOUSLE PRO SAMOUKY

        14. SLAVNÍ HUDEBNÍ SKLADATELÉ

 

***

 

1. Na kytaru za pár dní ...
 
 Unikátní metoda hraní zjednodušených akordů! Díky jednoduchému prstokladu vybraných akordů a metodě převodu téměř všech písniček do těchto akordů budete již během pár dnů bez nějakého drilu a namáhavého cvičení zcela zvládat několik známých písniček a po týdnu jich určitě zahrajete již několik desítek. Obrovskou výhodou je, že písničky nemusíte umět zpaměti, ale díky jen občasným změnám akordů (na rozdíl od častých změn not) je stačíte číst ze zpěvníku! Touto metodou v konečné fázi zvládáte stovky písní!
VÍCE INFORMACÍ ZDE >>>

NAHORU

 
2. Harmonika bez not

 

Foukací harmonika je velice sympatický malý kapesní nástroj, který dovede skoro totéž co jeho velcí kolegové. Nemusíte se jí bát, naučit se na ní hrát je jednoduché. A na rozdíl od řady jiných nástrojů můžete na ní hrát nejen jednotlivé tóny, ale i akordy. Tato příručka se týká standardní diatonické (tj. té nejrozšířenější) foukací harmoniky a během několika lekcí vás ji naučí ovládat.

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>>

NAHORU

 
3. Jak zvládnout harmoniku téměř na posezení?
 
Akordeon – klávesová (knoflíková) harmonika umožňuje hrát „kytarové“ doprovody písní téměř ihned! Nemusíte se učit prstoklad akordů jako u strunných nástrojů – na každý akord máte samostatný knoflík (pro levou ruku). Díky tomu již druhý den ledacos levou rukou zahrajete. Po pár dnech k tomu pozvolna přidáte naše originální zjednodušené akordy v pravé ruce a po týdnu již můžete s pár fígly, které najdete v příručce, doprovázet zpěv skoro každé písničky. Obrovskou výhodou je, že písničky nemusíte umět zpaměti, ale díky jen občasným změnám akordů (na rozdíl od častých změn not) je stačíte číst ze zpěvníku!
VÍCE INFORMACÍ ZDE >>>

NAHORU

 
4. Jednoduché doprovody písniček na klávesy
 
Dvouprsté automatické akordy v doprovodech kláves CASIO, YAMAHA či jiných jsou sice hezká věc, ale pro praktické doprovázení zpěvu v hudebně neškolené sešlosti na oslavě jsou nepoužitelné.   Naštěstí také na klávesy můžete  s využitím techniky zjednodušených akordů snadno hrát a doprovázet zpěv písniček. Je to sice trochu obtížnější než na kytaru nebo harmoniku, ale po nějakém tom týdnu bez přílišné dřiny dosáhnete velmi podobných výsledků. . Výhodou opět je, že písničky nemusíte umět zpaměti, ale díky jen občasným změnám akordů (na rozdíl od častých změn not) je stačíte číst ze zpěvníku! Kromě toho se postupem času aniž byste věděli jak, samovolně naučíte plné akordické prstoklady, které vám přinesou mnohonásobně větší uspokojení ze hry než omezené možnosti automatických akordů elektronických klávesových nástrojů.

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>>

NAHORU

 
  5. Základy hudební teorie

 

Příručka je určená pro začínající muzikanty. Než začnete hrát, je dobré se dozvědět o hudbě něco více. Není nezbytně nutné se učit noty, existují i snazší a efektivnější postupy záznamu melodie pro vaše hraní. Důležité ale je se něco dozvědět o akordech a jejich obvyklých posloupnostech, transpozici a řadě dalších praktických věcí! S těmito praktickými informacemi pak porozumíte řadě věcí, které byste se jinak museli naučit nepříjemným drilem.

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>>

NAHORU

 

6. Základy improvizace

 

Chcete vědět, jak napsat akordy k písničce, která vám zní v uších nebo jak snadno složit vlastní písničku? Nebo si chcete jen tak náhodně hrát „aby to znělo“? Chcete zasvětit do tajemných vztahů panujících v hudbě? Není to nic těžkého! Základní věci jsou dokonce velmi snadno pochopitelné protože je intuitivně znáte, ale zatím si je neuvědomujete… Tato příručka předpokládá, že již alespoň trochu na něco hrajete a máte představu o co jde – není tedy pro úplné začátečníky.

VÍCE INFORMACÍ ZDE >>>

NAHORU

 

7. Začínáme s basovou kytarou

 

Chcete začít hrát na basovou kytaru? Zde najdete důležité informace jak na to. Struny, seřízení, technika hry a mnohé další spolu s užitečnými programy za 298,-Kč na dobírku.

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

 

8. Hrajeme na bicí

 

Vše, co potřebuje znát začínající bubeník včetně řady užitečných programů. Dobírkou za 298,-Kč

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

 

9. Chcete hrát blues?

 

Chcete začít hrát blues? Blues stupnice, důležité tóny, specifické akordy a jejich posloupnosti, jak improvizovat atd. Navíc řada užitečných programů. Na dobírku za 298,-Kč.

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

 

 

10. Základy jazzové hudby

 

Líbí se vám jazz s jeho možnostmi improvizace a nábojem? Abyste mohli začít, potřebujete znát s jakými stupnicemi se obvykle setkáme, jaké akordy se zde uplatňují a v jakém obvyklém pořadí a proč a řadu dalších důležitých informací. K tomu ještě řadu programů, které se vám budou hodit. Na dobírku za 389,-Kč

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

 

11. Nahráváme a mixujeme v domácím studiu

 

Víte jak správně nahrávat do počítače, aby i s obyčejnou zvukovou kartou byly dosaženy téměř profesionální výsledky? Víte jak správně mixovat stopy, jaké jsou v hudbě zásady a zvyky při sestavování nahrávek. K tomu navíc dostanete program pro nahrávání (s možností editace a efektů), program pro vícestopé nahrávání s mixováním a některé další programy. Dobírkou za 389,-Kč.

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

.

 

12. Skládáme vlastní písničku

 

Víte jak jednoduše složit vlastní písničku? A když už jí máte, víte jaké akordy k ní hrát, aby opravdu vynikla? A znáte základní zákonitosti skladby a další užitečné informace? A k tomu ještě pár užitečných programů. Na dobírku za 289,-Kč.

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

13. Housle pro samouky

 

Také vás okouzlily housle a chcete se na ně naučit co nejdříve hrát. To je téma této příručky. A k tomu navíc zajímaví informace z dějin houslí a ještě pár užitečných programů. Na dobírku za 389,-Kč.

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

14. Slavní skladatelé

 

Znáte světové hudební velikány a jejich díla? Ne? Tak to si musíte objednat naši encyklopedii. Na dobírku za 389,-Kč.

OBJEDNEJTE ZDE >>>

NAHORU

 

POZOR VÝHODNÉ SLEVY!

 Pokud si zároveň s některou příručkou objednáte ještě jiné produkty (jinou příručku, programy nebo nahrávky), získáte na každý další titul slevu 80,- Kč !!!

 

.