HUDEBNÍ PROGRAMY – MUSIC SOFTWARE

 

>>>  ABC MUSIC  <<<

S námi se každý může stát hudebníkem!

 

 

 

ZPĚT DOMŮ

 

Jaký nástroj?

 

Příručky

 

Software

 

Bazar

 

Pošta

 

 

 

 
Nahrávací studia
 
Vícestopé nahrávání vaší hudby z mikrofonu a MIDI jako MP3 a WAV, editace, mix, zvukové efekty, karaoke a mnoho dalšího.

 

Chcete kvalitně nahrávat vlastní hudbu či zpěv a nahrát tak třeba i zcela sám celý orchestr? Chcete vytvářet video se zvukem nebo doplnit nahrávku titulky? Chcete kopírovat a editovat nahrávky z CD, kazet, LP nebo jiných audio zdrojů? Chcete zvukové efekty v reálném čase? Pak je tu pro vás sada audioprogramů.
VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

KARAOKE
 
Karaoke je způsob přehrávání hudebních souborů (MIDI, MP3, video nebo prosté audio), při kterém je zobrazován text, který se máte zpívat případně akordy které máte hrát jako doprovod. Sada užitečných programů, které vám to umožní je právě zde.
 CENA 290,- Kč
 
Osciloskopy, frekvenční analyzátory, ladičky
 
Potřebujete snadno a rychle naladit váš nástroj? Chcete vědět jaké vedlejší tóny se ozývají? Nebo vás zajímá jaké tóny v akordu vlastně hraje váš akordeon? K tomu a k mnoha dalším věcem vám pomůže tato sada velmi užitečných programu.
CENA 290,- Kč

 

********************

 

  ZDE JSOU DESÍTKY DALŠÍCH HUDEBNÍCH PROGRAMŮ – KLIKNĚTE !!!

 

Programy a příručky, které pod tímto odkazem najdete nejsou totožné s programy na této stránce ani s příručkami v sekci příručky!